KURUMSAL

kurumsal_banner

Dumanlar İnşaat A.Ş.,

İstanbul’un gözde yaşam merkezi Beylikdüzü bölgesinde, birçoğu konut olmak üzere rezidans daire, villa, iş merkezi, butik çarşı, alışveriş merkezi, okul, park ve cami gibi sosyal projelere imza atmış olan Emin DUMAN yönetiminde 2010 yılında kurulmuştur. Otuz yılı aşkın inşaat mühendisliği ve müteahhitlik deneyimi olan Emin DUMAN bu sürede önce Aydınlar İnşaat Ltd. Şti. ve sonra Adm İnşaat A.Ş. firmalarında kurucu ortak olarak yaklaşık 25 projeyi hayata geçirmiş ve 3500’den fazla tapu teslim etmiştir.

Dumanlar İnşaat, her ailenin bütçesine uygun ödeme şartlarıyla, lüks, güvenli, konforlu, yeni teknolojilerle donatılmış bir konuta sahip olma ve huzurla yaşama hakkı vardır düşüncesini prensip edinmiştir. Bütün projelerinde satış sonrası süresiz sınırsız destek misyonuyla çalışmayı şirket politikası haline getirmiştir.

Dumanlar İnşaat, güven ve esaslı çalışma ahlakıyla sadece yapı üretmekle kalmayıp sektördeki gücü ve tecrübesiyle kazandığı bilgiler sayesinde ücretsiz olarak yatırım danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetle gayrimenkul yatırımcılarına bölgedeki en hızlı yatırım getirisini sağlamayı hedef edinmektedir.